Wyniki – 13 kwietnia – Street Dance

Prezentujemy wyniki z pierwszego dnia festiwalu czyli 13 kwietnia STREET DANCE
 
STREET DANCE solo do 8 lat
I m – Magda Nowodyła – SDA Złotoryja
II m – Ola Lamot – Teatr Tańca Step
III m – Lena Kubańska – SDA Wrocław
IV m – Natalia Tereszczak – Uczniowski Klub Tańca Sporotowego Cordex
V m – Staś Imieliński – Teatr Tańca Step
 
STREET DANCE solo 9-11 lat
I m – Weronika Sopata – No Name Dance Studio
II m – Kornelia Romaniuk – Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
III m – Weronika Lamberska – SDA Wrocław
IV m – Aleksandra Wieczorek – Uczniowski Klub Tańca Sporotowego Cordex
V m – Emilka Zatwardnicka – SDA Złotoryja
VI m – Natasza Kapral – SDA Złotoryja
 
STREET DANCE solo 12-15 lat
I m – Kamila Łozowska – SDA Złotoryja
II m – Oliwia Malińska – SDA Złotoryja
III m – Kinga Kałuża – SDA Wrocław
IV m – Gabrysia Stopyra – SDA Wrocław
IV m – Emilia Kamyczek – SDA Wrocław
V m – Helena Korczycka – No Name Dance Studio
VI m – Maja Kotarba – No Name Dance Studio
 
STREET DANCE solo pow 15 lat
I m – Gracjan Szumiński – SDA Złotoryja
II m – Sandra Tysa – 2 piętro
III m – Aneta Turczyn – SDA Wrocław
IV m – Adrian Lamberski – SDA Wrocław
V m – Anna Żelaśkiewicz
V m – Steve Moon – SDA Wrocław
V m – Kinga Wolraiter – Studio Tańca Mar-ko
 
STREET DANCE duety do 8 lat
I m – Lena Malec i Oliwia Sroka – No Name Dance Studio
 
STREET DANCE duety 9-11 lat
I m – Weronika Sopata i Aleksander Kurzelewski – No Name Dance Studio
II m – Emilka Zatwardnicka i Gabrysia Charęza – SDA Złotoryja
III m – Zuzanna Jędrzejewska i Zuzanna Bereżecka – Flashdance Wrocław
IV m – Maja Tomaszewska i Maja Sobolewska – Flashdance Wrocław
V m – Gabrysia Browolejt i Liwia Wójcik – SDA Złotoryja
VI m – Viktoria Stępak i Laura Dembska – SDA Złotoryja
 
STREET DANCE duety 12- 15 lat
I m – Maja Raźny i Ola Skóra – SDA Wrocław
II m – Julia Tarnowska i Sasha Revachko – SDA Wrocław
II m – Emilka Kolendowicz i Kinga Kałuża – SDA Wrocław
III m – Oliwia Malińska i Kamila Łozowska – SDA Złotoryja
IV m – Gabrysia Stopyra i Maciek Sochalski – SDA Wrocław
V m – Ania Owsianka i Natalia Litwińska – SDA Wrocław
VI m – Kaja Tatko i Natalia Grzyb – SDA Wrocław
VII m – Ania Ozga i Oliwia Olszewska – Studio Tańca Mar-ko
 
STREET DANCE duety pow 15 lat
I m – Karolina Nowak i Aleksandra Gaszyńska – Egurrola Dance Studio Wrocław
II m – Kamila Rogowska i Sara Herba – Egurrola Dance Studio Wrocław
III m – Patrycja Grzonkowska i Kinga Wolreiter – Studio Tańca Mar-ko
IV m – Oliwia Łodziana i Karolina Cygan – Egurrola Dance Studio Wrocław
 
STREET DANCE formacje do 8 lat
I m – Odlot – No Name Dance Studio
II m – Dance Brothers – Teatr Tańca Step
III m – Mikro Paka – SDA Złotoryja – SDA Złotoryja
III m – Bąbel Skład – SDA Złotoryja – SDA Złotoryja
III m – Respekcik – MCK Legnica
 
STREET DANCE formacje 9 – 11 lat
I m – Dzieciaki z Naszej Paki – No Name Dance Studio
II m – Mini Respekt – MCK Legnica
III m – Flowberries – Flashdance Wrocław
IV m – Mini Dropy – SDA Złotoryja
V m – Balans – No Name Dance Studio
VI m – Bazar – SDA Wrocław
VII m – Mini Dropy Mini – SDA Złotoryja
VII m – Misiaki – Kobierzycki Ośrodek Kultury
 
STREET DANCE formacje 12- 15 lat
I m – M&M’s – SDA Wrocław
II m – Yo – Yo – Kobierzycki Ośrodek Kultury
III m – Szok – No Name Dance Studio
IV m – Beat Busters – SDA Złotoryja
V m – Beat Ladies – SDA Złotoryja
VI m – Bang Bang – Kobierzycki Ośrodek Kultury
VII m – Eksplozja – No Name Dance Studio
 
STREET DANCE formacje pow. 15 lat
I m – Los Konkretos – SDA Wrocław
II m – Respekt – MCK Legnica
III m – zaTROODnieni – SDA Złotoryja
IV m – Finesse – SDA Wrocław
V m – Scream Crew – Egurrola Dance Studio Wrocław
VI m – Scream Crew 1 – Egurrola Dance Studio Wrocław
VII m – MARKO – Studio Tańca Mar-ko