Czwarty juror

Czwartym jurorem na Złotoryja Dance Arts Festival, który będzie oceniał w kategorii Street Dance jest Aleksandra Pierożyńska

Więcej o Oli:
Aleksandra od 8 roku życia intensywnie szkoliła się w różnych stylach tanecznych takich jak: hip-hop, balet, jazz, new age, contemporary i wiele innych. Dzięki temu posiada wszechstronną wiedzę na temat tańca i wykorzystuje ją w nauczaniu innych. Przez wiele lat zasilała skład ekipy Bejzik (Street Dance Academy), która odnosiła wiele sukcesów na scenie tanecznej.

Jednak od 15 roku życia cała jej uwaga skupiła się na dancehall’u oraz ragga jam. Z wielką pasją zaczęła regularnie brać udział w zajęciach i warsztatach, na których zawsze dawała z siebie wszystko. Dzięki swojej pracy i zaangażowaniu już w wieku 16 lat zaczęła regularnie prowadzić swoje zajęcia i od tego czasu wciąż zaraża swoją pasją dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Ola szkoliła się u takich instruktorów jak: Andrey Boyko, Lil’Gbb, Blakow Dancer, Camron One- Shot, Dafne Bianchi, Orville Xpressionz, Aya, Carolina Mercado, Lucas Migliorini, Mariusz Crovid, Daria ‚Gyal Di’ Nędza i wielu innych. Na swoich zajęciach wykazuje ogromne zaangażowanie. Nie tylko stara się przekazać swoją wiedzę, ale dba też o to, by nauka była świetną zabawą, a pozytywna energia nie opuszczała sali.

Czytaj więcej…