Header

Aktualności

10 marca 2018 roku zapraszamy serdecznie wszystkich tancerzy na piątą edycję Złotoryja Dance Arts Festival.

Festiwal

Złotoryja Dance Arts Festival to impreza organizowana przez Fundację Rozwoju Człowieka TROOD przy współpracy ze Złotoryjskim Ośrodkiem Kultury i Rekreacji oraz Street Dance Academy.

Organizatorzy

Trood SDA ZOKiR ZOKiR
ZDAF ZDAF

Termin i miejsce

10 marca 2018
Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji
Złotoryja, pl. Reymonta 5

Kategorie

Solo - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat
Duety - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat
Formacje - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat

Sędziowie | 2018

1. Justin Fuentes (Wenezuela)
2. Darek Bujnowski (Polska)
3. Sebastian Gębura (Polska)

Sponsorzy

Gates Pałac Krotoszyce SDA Wear Bujane Obłoki grunwald24.pl

Patronat medialny

Gazeta Złotoryjska Zlotoryjanie zlotaTV ZOKiR ZOKiR

Puchary

Sędziowie | 2017

1. Dani Torrey-Cabello
2. Jakub Lewandowski
3. Jerzy Mordarski

WYNIKI | ZDAF 2017

Prezentujemy wyniki Złotoryja Dance Arts Festival 2017:
SOLO DO LAT 7:
I m. - Gabrysia Charęza (SDA Złotoryja)
II m. - Łucja Mika (GCKiS Kobierzyce)
III m. - Julia Kleciek
IV m. - Lenka Kaszubowska (SDA Złotoryja)
V m.- Kornelia Romaniuk (Dzierżoniowski Ośrodek Kultury)
VI m. - Kuba Mielczarek (SDA Wrocław)

SOLO 8 - 11 LAT:
I m. - Anna Szukała (UKS Gwiazda Olesno)
II m. - Tosia Adamiok (SDA Wrocław)
III m. - Kinga Kałuża (SDA Wrocław)
IV m. - Maja Mazur (UKS Gwiazda Olesno)
V m. - Aleksandra Bąk (UKS Gwiazda Olesno)
VI m - Maciek Szachnowski (3DANCE Wrocław)
VII m. - Zuzanna Kasprzak (PCEiK Oleśnica)
VIII m. - Emilia Kamyczek (SDA Wrocław)

SOLO 12 - 15 LAT:
I m. - Gracjan Szumiński (SDA Złotoryja)
II m. - Kamila Łozowska (SDA Złotoryja)
III m. - Artur Caliński (Twister MDK Krzyki Wrocław)
IV m. - Dawid Szuber (3 DANCE Wrocław)
V m. - Julia Wojewoda (Twister MDK Krzyki Wrocław)
VI m. - Jakub Michalski (3 DANCE Wrocław)
VII m. - Nina Rojewska (3 DANCE Wrocław)

SOLO POW. 15 LAT:
I m. - Marcel Hryniuk (SDA Złotoryja)
II m. - Damian Rusyn (Agencja Taneczna iLike Kraków)
III m. - Paulina Żyłka (GCKiS Kobierzyce)
IV m. - Zuzanna Zajkowska (Agencja Taneczna iLike Kraków)
V m. - Piotr Korol (Szkoła Tańca No Limits Wrocław)
VI m. - Weronika Borkowska (VIVOdance MCK)

DUETY DO LAT 7:
I m. - Gabrysia Charęza, Natasza Kapral (SDA Złotoryja)

DUETY 8 - 11 LAT:
I m. - Maja Raźny, Aleksandra Skóra (SDA Wrocław)
II m. - Miszella Tracz, Karolina Lorek (UKS Gwiazda Olesno)
III m. - Andżelika Król, Natalia Bujak (PCEiK Oleśnica)
IV m. - Lena Witek, Maciej Szachnowski (3 DANCE Wrocław)
V m. - Amelia Górecka, Maria Irga (3 DANCE Wrocław)
VI m. - Oliwia Zytko, Maja Koźlik (3 DANCE Wrocław)

DUETY 12 - 15 LAT:
I m. - Jakub Dziadowicz, Zosia Szczygieł (Teatr Tańca STEP)
II m. - Hania Bigos, Karolina Dochniak (Twister MDK - Krzyki Wrocław)
III m. - Gracjan Szumiński, Liwia Wójcik (SDA Złotoryja)
IV m. - Wiktoria Wzgarda, Alicja Szczepaniak (PCEiK Oleśnica)
V m. - Martyna Sajdok, Zuzanna Żydek (Agencja Taneczna iLike Kraków)
VI m. - Małgorzata Karczyńska, Łukasz Skorupski (PCEiK Oleśnica)

DUETY POW. 15 LAT:
I m. - Melania Czarnota, Iga Franczak (SDA Wrocław)
II m. - Patrycja Król, Weronika Panfil (PCEiK Oleśnica)
III m. - Kacper Chmielowski, Gracjan Szumiński (SDA Złotoryja)
IV m. - Marta Dąbrowska, Paulina Partyka (PCEiK Oleśnica)
V m. - Aleksandra Gajek , Małgorzata Lubas
VI m. - Paulina Żyłka, Małgorzata Magdziarz (GCKiS Kobierzyce)
VII m. - Alicja Dróżdż, Anna Kozioł (Akademia Rozwoju Talentów)
VIII m. - Wiktoria Michalik, Maja Koczubaj

FORMACJE DO LAT 7:
I m. - MINI PAKA (SDA Złotoryja)
II m. - RESPEKCIK (MCK Legnica)
III m. - MIKRO PAKA (SDA Złotoryja)

FORMACJE 8 - 11 LAT:
I m. - Mini Respekt (MCK Legnica)
II m. - Wymiatacze (Studio Tańca Fuego)
III m. - Giganci (PCEiK Oleśnica)
IV m. - Sznurówki (SDA Marcinkowice)
V m. - Dropsiki (SDA Złotoryja)
VI m. - Bazar (SDA Wrocław)

FORMACJE 12 - 15 LAT:
I m. - Kogiel Mogiel (SDA Wrocław)
II m. - noRuler (PCEiK Oleśnica)
III m. - Yesy (SDA Wrocław)
IV m. - 3D6 (3 DANCE Wrocław)
V m. - 3D1 (3 DANCE Wrocław)
VI m. - UKS Gwiazda (Olesno)

FORMACJE POW. 15 LAT:
I m. - Ryzykanci (PCEiK Oleśnica)
II m. - Twister (Twister MDK Krzyki Wrocław)
III m. - Fuego (Studio Tańca Fuego Lubin)
IV m. - Moun Inik (SDA Wrocław)
V m. - Flow Teens (CKiP Michałowice)

Sponsorzy | 2016

Glov grunwald24.pl Gates SDA Wear Nord-Wacht Pałac Krotoszyce

Patronat medialny | 2016

Zlotoryjanie Gazeta Złotoryjska ZOKiR ZOKiR