Header

Aktualności

22 kwietnia 2017 roku zapraszamy serdecznie wszystkich tancerzy na czwartą edycję Złotoryja Dance Arts Festival.

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym festiwalu.

Prezentujemy wyniki Złotoryja Dance Arts Festival 2017:
SOLO DO LAT 7:
I m. - Gabrysia Charęza (SDA Złotoryja)
II m. - Łucja Mika (GCKiS Kobierzyce)
III m. - Julia Kleciek
IV m. - Lenka Kaszubowska (SDA Złotoryja)
V m.- Kornelia Romaniuk (Dzierżoniowski Ośrodek Kultury)
VI m. - Kuba Mielczarek (SDA Wrocław)

SOLO 8 - 11 LAT:
I m. - Anna Szukała (UKS Gwiazda Olesno)
II m. - Tosia Adamiok (SDA Wrocław)
III m. - Kinga Kałuża (SDA Wrocław)
IV m. - Maja Mazur (UKS Gwiazda Olesno)
V m. - Aleksandra Bąk (UKS Gwiazda Olesno)
VI m - Maciek Szachnowski (3DANCE Wrocław)
VII m. - Zuzanna Kasprzak (PCEiK Oleśnica)
VIII m. - Emilia Kamyczek (SDA Wrocław)

SOLO 12 - 15 LAT:
I m. - Gracjan Szumiński (SDA Złotoryja)
II m. - Kamila Łozowska (SDA Złotoryja)
III m. - Artur Caliński (Twister MDK Krzyki Wrocław)
IV m. - Dawid Szuber (3 DANCE Wrocław)
V m. - Julia Wojewoda (Twister MDK Krzyki Wrocław)
VI m. - Jakub Michalski (3 DANCE Wrocław)
VII m. - Nina Rojewska (3 DANCE Wrocław)

SOLO POW. 15 LAT:
I m. - Marcel Hryniuk (SDA Złotoryja)
II m. - Damian Rusyn (Agencja Taneczna iLike Kraków)
III m. - Paulina Żyłka (GCKiS Kobierzyce)
IV m. - Zuzanna Zajkowska (Agencja Taneczna iLike Kraków)
V m. - Piotr Korol (Szkoła Tańca No Limits Wrocław)
VI m. - Weronika Borkowska (VIVOdance MCK)

DUETY DO LAT 7:
I m. - Gabrysia Charęza, Natasza Kapral (SDA Złotoryja)

DUETY 8 - 11 LAT:
I m. - Maja Raźny, Aleksandra Skóra (SDA Wrocław)
II m. - Miszella Tracz, Karolina Lorek (UKS Gwiazda Olesno)
III m. - Andżelika Król, Natalia Bujak (PCEiK Oleśnica)
IV m. - Lena Witek, Maciej Szachnowski (3 DANCE Wrocław)
V m. - Amelia Górecka, Maria Irga (3 DANCE Wrocław)
VI m. - Oliwia Zytko, Maja Koźlik (3 DANCE Wrocław)

DUETY 12 - 15 LAT:
I m. - Jakub Dziadowicz, Zosia Szczygieł (Teatr Tańca STEP)
II m. - Hania Bigos, Karolina Dochniak (Twister MDK - Krzyki Wrocław)
III m. - Gracjan Szumiński, Liwia Wójcik (SDA Złotoryja)
IV m. - Wiktoria Wzgarda, Alicja Szczepaniak (PCEiK Oleśnica)
V m. - Martyna Sajdok, Zuzanna Żydek (Agencja Taneczna iLike Kraków)
VI m. - Małgorzata Karczyńska, Łukasz Skorupski (PCEiK Oleśnica)

DUETY POW. 15 LAT:
I m. - Melania Czarnota, Iga Franczak (SDA Wrocław)
II m. - Patrycja Król, Weronika Panfil (PCEiK Oleśnica)
III m. - Kacper Chmielowski, Gracjan Szumiński (SDA Złotoryja)
IV m. - Marta Dąbrowska, Paulina Partyka (PCEiK Oleśnica)
V m. - Aleksandra Gajek , Małgorzata Lubas
VI m. - Paulina Żyłka, Małgorzata Magdziarz (GCKiS Kobierzyce)
VII m. - Alicja Dróżdż, Anna Kozioł (Akademia Rozwoju Talentów)
VIII m. - Wiktoria Michalik, Maja Koczubaj

FORMACJE DO LAT 7:
I m. - MINI PAKA (SDA Złotoryja)
II m. - RESPEKCIK (MCK Legnica)
III m. - MIKRO PAKA (SDA Złotoryja)

FORMACJE 8 - 11 LAT:
I m. - Mini Respekt (MCK Legnica)
II m. - Wymiatacze (Studio Tańca Fuego)
III m. - Giganci (PCEiK Oleśnica)
IV m. - Sznurówki (SDA Marcinkowice)
V m. - Dropsiki (SDA Złotoryja)
VI m. - Bazar (SDA Wrocław)

FORMACJE 12 - 15 LAT:
I m. - Kogiel Mogiel (SDA Wrocław)
II m. - noRuler (PCEiK Oleśnica)
III m. - Yesy (SDA Wrocław)
IV m. - 3D6 (3 DANCE Wrocław)
V m. - 3D1 (3 DANCE Wrocław)
VI m. - UKS Gwiazda (Olesno)

FORMACJE POW. 15 LAT:
I m. - Ryzykanci (PCEiK Oleśnica)
II m. - Twister (Twister MDK Krzyki Wrocław)
III m. - Fuego (Studio Tańca Fuego Lubin)
IV m. - Moun Inik (SDA Wrocław)
V m. - Flow Teens (CKiP Michałowice)

Festiwal

Złotoryja Dance Arts Festival to impreza organizowana przez Fundację Rozwoju Człowieka TROOD przy współpracy ze Złotoryjskim Ośrodkiem Kultury i Rekreacji oraz Street Dance Academy.

Organizatorzy

Trood SDA ZOKiR ZOKiR
ZDAF ZDAF

Termin i miejsce

22 kwietnia 2017
Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji
Złotoryja, pl. Reymonta 5

Kategorie

Solo - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat
Duety - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat
Formacje - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat

Sędziowie | 2017

1. Dani Torrey-Cabello
2. Jakub Lewandowski
3. Jerzy Mordarski

Sponsorzy

Gates Pałac Krotoszyce SDA Wear Bujane Obłoki grunwald24.pl

Patronat medialny

Gazeta Złotoryjska Zlotoryjanie zlotaTV ZOKiR ZOKiR

A tak było na...

Złotoryja Dance Arts Festival 2016

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom III edycji Festiwalu!
Szczególne podziękowania kierujemy również dla Urzędu Miasta Złotoryja, Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji oraz sponsorów: Glov.me, Pałac Krotoszyce, Nord-Wacht, Grunwald 24, SDA Wear oraz Gates Polska.

Sędziowie | 2016

1. Paula Gorgoń
2. Nico O'Holi
3. Aneta Mazur

Sędziowie

Wyniki | 2016

Solo do lat 11:
1 miejsce - Milla Kędzierska (GOKiS Kąty Wrocławskie)
2 miejsce - Aleksandra Sowa (3Dance Wrocław)
3 miejsce - Filip Felsztyński (Street Dance Academy Wrocław)

Solo 12-15 lat:
1 miejsce - Karolina Skrzypek (Dzierżoniowski Ośrodek Kultury)
2 miejsce - Kacper Kuczek (GOKiS Kąty Wrocławskie)
3 miejsce - Aleksandra Nehring (3Dance Wrocław)

Solo pow. 15 lat:
1 miejsce - Agata Ligas (Street Dance Academy Wrocław)
2 miejsce - Tomasz Uciński (Dzierżoniowski Ośrodek Kultury)
3 miejsce - Piotr Korol (Szkoła Tańca No Limits Wrocław)


Duety do lat 11:
1 miejsce - Aleksandra Sowa & Dobrosława Kozłowska
(3Dance Wrocław)

2 miejsce - Zuzanna Szwarc & Aleksandra Figiel
(3Dance Wrocław)
3 miejsce - Lisa Sremcevic & Antonina Kontecka
(3Dance Wrocław)

Duety 12-15 lat:
1 miejsce - Hanna Kobylska & Karolina Wypiór
(Szybiak Dance Studio)

2 miejsce - Sara Sremcevic & Aleksandra Nehring
(3Dance Wrocław)
3 miejsce - Martyna Janda & Wiktoria Stolarska
(ViVo Dance Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica)

Duety pow. 15 lat:
1 miejsce - Dorota Jezierska & Aleksandra Pierożyńska
(Street Dance Academy Wrocław)
2 miejsce - Piotr Korol & Aleksandra Nalepa
(Szkoła Tańca No Limits Wrocław)
3 miejsce - Tomasz Uciński & Jarosław Pluta
(Dzierżoniowski Ośrodek Kultury)


Formacje do lat 11:
1 miejsce - Zozole (Szkoła Tańca „Dance Mix” Gorzów Wielkopolski)
2 miejsce - 3D3 (3Dance Wrocław)
3 miejsce - Dropsiki (Street Dance Academy Złotoryja)

Formacje 12-15 lat:
1 miejsce - Kogiel Mogiel (Street Dance Academy Wrocław)
2 miejsce - Power Kids (Szkoła Tańca „Dance Mix” Gorzów Wielkopolski)
3 miejsce - 3D4 (3Dance Wrocław)

Formacje pow. 15 lat:
1 miejsce - Be Over Boogie (Street Dance Academy Wrocław)
2 miejsce - Move Up (Szkoła Tańca „Dance Mix” Gorzów Wielkopolski)
3 miejsce - All In (Street Dance Academy Wrocław)


Grand Prix:
Kacper Chmielowski & Gracjan Szumiński

Puchary

Sponsorzy | 2016

Glov grunwald24.pl Gates SDA Wear Nord-Wacht Pałac Krotoszyce

Patronat medialny | 2016

Zlotoryjanie Gazeta Złotoryjska ZOKiR ZOKiR